DOPASUJ KOLOR TKANINY DO TWOJEGO POMIESZCZENIA

Każdy z nas prędzej czy później potrzebuje wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie osłon przeciwsłonecznych do domu czy mieszkania. Roleta, plisa, żaluzja – na rynku mamy mnóstwo możliwości, tylko na którą z nich się zdecydować?

Na początku najlepiej zwrócić uwagę na funkcjonalność każdego z wytypowanych rozwiązań, między innymi czy przepuszczalność światła lub jej brak jest na zadowalającym nas poziomie. Warto skontrolować materiał, z którego wykonana jest osłona, weryfikując posiadane certyfikaty jakości. Koniecznie trzeba sprawdzić skuteczność pochłaniania hałasu. Czy wybrane przez nas żaluzje/rolety/plisy dobrze chronią przed utratą ciepła, a latem zmniejszają pobór ciepła przez okno, przyczyniając się do niższych wydatków na klimatyzację? Te wszystkie cechy obowiązkowo trzeba uwzględnić przy wybieraniu najlepszego rozwiązania dopasowanego do naszych potrzeb.

W naszych rozwiązaniach dysponujemy szeregiem możliwości, dopierając rozwiązania w sposób najbardziej zbliżony do oczekiwań naszego klienta. W kwestii szczegółów technicznych służymy pomocą, a jeśli chodzi o dobór wizualny – z pomocą przychodzi nasza Wizualizacja, która pozwala na dobranie odpowiednich kolorów i materiału do wybranego pomieszczenia.

Więcej na ten temat:

Registration

Forgotten Password?