EKOLOGICZNE ROWIĄZANIA – NORWESKI RODOWÓD

Spółka Fjord powstała w 2012 roku. Została powołana do życia jako firma córka znanej i cenionej w Europie firmy Vema Interior .

W miarę rozwoju firmy Fjord, do produkcji żaluzji wewnętrznych i rolet, zaczęły stopniowo dochodzić inne produkty takie jak: plisy okienne oraz rolety zewnętrzne ZIP SCREEN.

Do produkcji: żaluzji wewnętrznych, rolet, plis okiennych oraz żaluzji zewnętrznych, wykorzystywane są tylko najlepszej jakości materiały i komponenty, pochodzące od sprawdzonych europejskich dostawców. W procesie produkcyjnym stosowane są najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania technologiczne. Rzetelne podejście do jakości produktu finalnego połączone z profesjonalnym przygotowaniem pracowników spółki Fjord spowodowało, że firma w szybkim tempie zyskała wielu zadowolonych klientów na wymagającym, skandynawskim rynku.

NASZĄ SIŁĄ SĄ LUDZIE

Nasz sukces to przede wszystkim dobrze przeszkoleni pracownicy z rzetelnym podejściem do pracy. Na dobra atmosferę w pracy wpływają coroczne wyjazdy integracyjne, krajowe lub zagraniczne.

Więcej o nas:

Registration

Forgotten Password?